اموزش راه رفتن به کودک

اموزش راه رفتن به کودک

اموزش راه رفتن به کودک:

قدم زدن برای اولین بار یکی از برجسته ترین و خاطره انگیز ترین نقاط عطف در توسعه کودک شما است. کودک شما در حال آماده شدن برای رفتن از سن خیلی زود است و در حال حاضر تمام نورد، نشستن، پایین زدن، خزیدن، کراوات مبلمان و ایستادن در آخرین تازه ترین ماجراجویی کودک – مرحله اول است.

یادگیری کودک برای پیاده روی
کودک را تشویق کنید که برای ایجاد قدرت و استقامت عضلانی فعال باشد.

نوزادان معمولا بین ۸ تا ۱۸ ماهگی شروع به حرکت می کنند. قبل از پیاده روی، نوزادان معمولا خزنده (بین ۶ تا ۱۳ ماه) و کشیدن خود را به ایستادن (معمولا بین ۹ تا ۱۲ ماه) است.

چگونه راه رفتن پیشرفت می کند
برای پیاده روی، کودک شما نیاز به مهارت های فراوانی دارد، از جمله تعادل، هماهنگی، ایستادن و توانایی حمایت از وزن بدن از یک پایه به دیگری.

هر مهارت جدیدی که کودک شما را توسعه می دهد بر مهارت های قبلی یاد می گیرد که کودک شما را یاد می گیرد.

همانطور که نوزاد شما بزرگتر می شود، مهارت هایی که یاد می گیرند، پیچیده تر می شوند.

در حالی که کودک شما خزنده بود و برای ایستادن آماده می شد، و سپس بین قطعات مبلمان، بینظیر ساخت قدرتمند عضلات و مهارت هایی مانند تعادل و هماهنگی، که همه برای پیاده روی و بعدها در حال اجرا بود، ساخته شد.

مناطق دیگر توسعه
در حالی که پیاده روی یک مرحله عجیب و غریب است، مهم این است که به یاد داشته باشید که در طول این زمان برای نوزاد شما خیلی اتفاق می افتد. کودک شما همچنین در حال توسعه مهارت های ارتباطی و تفکر جدید (به عنوان مثال، کلمات اول) و یادگیری برای رسیدگی به احساسات جدید است. و هنگامی که کودک شما بالا و راه می رود، آنها یک دید کلی از دنیای خود و افرادی که در آن قرار دارند، به نمایش می گذارند و سعی می کنند آن را حس کنند.

آنچه شما می توانید انجام دهید
در اینجا چند چیز است که می توانید برای کمک به کودک خود در راه رفتن انجام دهید عبارتند از:

با هم بازی کنید – وقتی با کشف کردن یا نزدیک کردن فرزندتان به آنها کمک می کند، احساس امنیت می کنند و اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد.
تشویق در حال حرکت – فعال بودن و حرکت در اطراف، قدرت عضلانی و وضعیت بدن کودک شما را تقویت می کند، که به فرزندتان کمک می کند تا در راه رفتن بهتر شود و آنها را برای راه رفتن آماده کند.
خانه خود را به راحتی حفظ کنید – همانطور که نوزاد شروع به حرکت در اطراف خانه بیشتر می کند، نگه داشتن منطقه اطراف آنها روشن است، تضمین می کند که هیچ حادثه ای وجود ندارد و فرصت های زیادی برای راه رفتن و کشف ایجاد می کند.
اجتناب از کودکان واکر – این کمک نمی کند که کودک شما یاد بگیرند که راه رفتن و در واقع می تواند توسعه مهارت های پیاده روی را تاخیر. آنها هر ساله در استرالیا هزاران صدمه ایجاد می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه خرید سیسمونی نوزاد هدیناز

خرید آسان سیسمونی نوزاد، وسایل دوران بارداری و اسباب بازی کودک را با هدیناز تجربه کنید.

آدرس

استان تهران، اندیشه، فاز یک، بلوار شهید دنیامالی، میدان امام خمینی، بین شقایق هشتم و نهم فروشگاه سیسمونی نوزاد هدیناز

سوالات خود را با کارشناسان هدیناز مطرح کنید.

021-65520166