بچه نارس

بچه نارس

بچه نارس:

بسیاری از خانمها روزهای ابتدایی خود را با داشتن یک نوزاد جدید ، کیفیتی مانند رویا توصیف می کنند. شما از بدو تولد بهبود می یابید ، مقابله با تغییرات زیادی – نه به ذکر هورمونهای خشن – و ممکن است احساس خستگی شدید کنید.

اگر کودک شما به طور نارس به دنیا آمده است ، باید با این همه کنار بیایید بدون اینکه فرصتی برای آماده سازی خود داشته باشید – چه از نظر عاطفی و چه به صورت عملی. ممکن است تولد به عنوان شوک بزرگی به وجود آمده باشد ، و همچنین ممکن است شما با واقعیت های مشکلات سلامتی برای شما یا کودک خود مقابله کنید.

پیوند با کودک نارس
اگر کودک شما در انکوباتور قرار دارد ، ممکن است پیوند با آنها دشوارتر از حد معمول باشد – اگرچه همیشه اینگونه نیست. اگر در ابتدا ارتباطی با کودک خود ندارید ، نگران نباشید – فقط سعی کنید هر روز که می آید از آن استفاده کنید.

ممکن است شما نگران باشید زیرا ممکن است تفاوت زیادی بین احساس شما در مورد کودک خود و اینکه فکر می کنید باید نسبت به کودک خود احساس کنید وجود دارد.

اگر انتظار دارید در نگاه اول عاشق آنها شوید ، اگر احساس می کنید تا حدودی از موجودی کوچک که در انکوباتور قرار دارد جدا شده باشید ، بسیار نگران یا گناه هستید.

اگر بلافاصله پیوند ندارید سعی کنید نگران نباشید. بسیاری از مادران برای یادگیری و دوست داشتن کودک جدیدشان – به خصوص پس از زایمان دشوار ، مدتی طول می کشد. اگر کودک شما در انکوباتور قرار دارد ، ممکن است ارتباط شما با آنها کمی بیشتر طول بکشد ، زیرا بسیاری از افراد دیگر باید در مراقبت از آنها شرکت کنند. مراقبت از کانگورو می تواند به روند پیوند کمک کند و وقتی کودک شما پایدار باشد ، احتمالاً این امر تشویق می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی پیوند با کودک خود را در اینجا بخوانید.

واحد نوزادی
اولین باری که کودک خود را در واحد کودک می بینید ، ممکن است شوک بزرگی به وجود بیاورد. این واحد ممکن است مانند اتاق کنترل سن فضا به نظر برسد – بسیار داغ ، با تعداد زیادی چراغ چشمک زن ، مانیتور بوق و سایر وسایل قابل انعطاف. از میان همه این دستگاه های جوجه کشی ، هر کدام دارای یک کودک کوچک هستند.

کودک کوچک شما ممکن است در مرکز یک لنگه لوله قرار داشته باشد ، با تجهیزات احاطه شده است. دیدن آنها در این شرایط بسیار ناراحت کننده است و احساس بسیار غرق در آن بسیار آسان است.

کودک نارس شما چه شکلی خواهد بود
ممکن است کودک شما با آنچه تصور کرده بودید کاملا متفاوت به نظر برسد. نوزادان تازه متولد شده هرگز به مانند دسته های تند و تیز که در آگهی های شادی مشاهده می کنید ، به نظر نمی رسند ، اما نوزادی که زودرس متولد می شود در مراحل اولیه رشد خواهد بود و بنابراین ممکن است کاملاً متفاوت از آنچه انتظار دارید باشد. به عنوان مثال ، آنها پوست بسیار قرمز دارند ، که ممکن است به خوبی با پایین پوشانده شود. اطمینان داشته باشید که این موارد موقتی است. با بزرگ شدن کودک شما بیشتر شبیه کودک شما انتظار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه خرید سیسمونی نوزاد هدیناز

خرید آسان سیسمونی نوزاد، وسایل دوران بارداری و اسباب بازی کودک را با هدیناز تجربه کنید.

آدرس

استان تهران، اندیشه، فاز یک، بلوار شهید دنیامالی، میدان امام خمینی، بین شقایق هشتم و نهم فروشگاه سیسمونی نوزاد هدیناز

سوالات خود را با کارشناسان هدیناز مطرح کنید.

021-65520166