ترک های روی پوست بعد از زایمان

ترک های روی پوست بعد از زایمان:

ترک های روی پوست بعد از زایمان:

در اینجا تغییرات پس از زایمان است که من برای آن آماده نشده ام ، با آخرین مورد که اخیراً روی آن کار کرده ام:

۱٫ ریزش مو: همه ذکر کردند که موهایشان چند ماه پس از زایمان افتاده است ، اما آنچه که انتظار نداشتم این است که موهای من نسبت به قبل از باردار شدن کاملاً نازک تر از موهای خود باشد. هر چیزی که خوانده ام می گوید موهای شما فقط به چرخه رشد و رشد خود برگشته اند اما موهای من التماس می کنند که متفاوت باشند. من از یک شامپو + ضخیم کننده + تهویه استفاده کرده ام و روی این نکات متمرکز شده ام تا بتوانم روند کار را متوقف یا معکوس کنم.

۲٫ تغییرات پوستی: من از نظر ذهنی آماده بودم وزن خود را در هر بارداری به دست بیاورم ، اما آنچه که برای آن برنامه ریزی نکردم این است که پوست های اضافی که با کم شدن پوندها از بین نمی روند ، پوستی اضافی نیستند. لوسیون هایی با ویتامین E به سفت شدن پوست کمک می کنند ، اما اکثراً به زمان نیاز دارد. حتی وقتی علائم کشش محو می شود ، پوست هنوز در همان جا قرار دارد.

۳٫ کمردرد: من یک بار دیگر که باردار نبودم به دلیل کمردرد احساس اضطراب کردم که از بین برود ، اما کسی نگفت که این امر همچنان طولانی در ماه های تازه متولد شده است. ساعت هایی که در یک نوزاد متولد شده بود و سعی در پرستاری و حمل ۱۰-۲۰ پوند اضافی در آغوش من برای سال اول نداشت ، کمکی نکرد. ورزش روزانه و کشش های یوگا یک ضرورت بود (به همراه مقداری ایبوپروفن). گربه و گاو (یوگا به وجود می آیند) برای تسکین دردهای کمر بسیار مفید هستند … امتیاز پاداش برای انجام این کار با نوزاد خود که در طبقه دراز کشیده است باعث می شود در حالی که این کار را انجام می دهید.

۴- خشکی پوست: قبل از نوزادان ، تابستان پاهایم را مرطوب می کردم و بعد از آفتاب سوختگی مقدار زیادی آلوئه استفاده می کردم ، اما این بیشترین چیزی بود که در مورد آنچه که روی پوستم می اندیشید فکر کردم. اما بعد از این کودک دوم ، وقتی محرومیت از خواب به کلی خسته شد ، متقاعد شدم که نسبت به مواد شوینده لباسشویی خود واکنش آلرژیک دارم. پوست من خیلی خشک و خارش دار بود. چند بار مواد شوینده را تعویض کردیم ، من میزان مصرف آب را دو برابر کردم و شروع به تماشای پارچه هایی کردم که انتخاب کردم برای پوشیدن. هیچ چیز کمکی نکرد و پوست من از نظر دردناک و تحریک کننده خشک شد.

چیزی که من نمی دانستم این است که پوست خشک می تواند به دلیل عدم تعادل هورمونی بعد از تولد کودک باشد و تا یک سال پس از زایمان می تواند ادامه یابد.

من آن را عمدتا در شب متوجه شدم که اوضاع آرام شده است ، اما اگر مراقب نبودم ، شروع به خراشیدن می کردم و با خطوط قرمز عصبانی در پاهایم (یا پشت یا معده) تمام می شدم. خیلی از لوسیون های مختلف را قبل از برخورد با مرطوب کننده های مرطوب مرطوب Curél® Hydra Therapy امتحان کردم. برخی از لوسیونهای دیگر باعث تسکین فوری می شوند اما کورل تنها کسی است که تفاوت چشمگیری در پوست من ایجاد کرده است. ضخیم تر از هر لوسیون دیگری است که من سعی کردم اما به سرعت جذب می شود. این باعث می شود پوست من هیدراته شود اما چسبنده نیست.

نکته جالب در مورد این لوسیون این است که روی سرامیدها در پوست شما کار می کند. نمی دانید سرامیدها چیست ، و چگونه آنها روی خشکی پوست تأثیر می گذارند؟ نگران نباشید ، من برای هر دوما “سرامید” را جستجو کردم: آنها خانواده ای از مولکول های چربی مومی هستند که در لایه های بیرونی پوست وجود دارند و به حفظ رطوبت کمک می کنند. بجای اینکه فقط علائم را درمان کنید ، مانند اکثر لوسیون ها ، کلاه بر روی آن به کار می رود و به پوست شما کمک می کند که رطوبت بیشتری را حفظ کند ، به پوست شما کمک می کند تا با گذشت زمان ، حفظ خود را حفظ کند. روش کار این لوسیون واقعا جالب است. شما قبل از خشک شدن از حمام ، روی پوست مرطوب ، آن را اعمال می کنید. سپس شما فقط حوله خشک می کنید و روز خود را می گذرانید – این است! منتظر نیستید که آن را جذب کنید ، این یک چیز خوب است ، زیرا همه می دانند که نوزادان دقیقاً با صبر و حوصله در انتظار شما هستند تا یک روال زیبایی طولانی را تمام کنید! من وقتی که حمام نمی کردم از این به عنوان یک لوسیون معمولی استفاده کردم و واقعاً خوب کار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه خرید سیسمونی نوزاد هدیناز

خرید آسان سیسمونی نوزاد، وسایل دوران بارداری و اسباب بازی کودک را با هدیناز تجربه کنید.

آدرس

استان تهران، اندیشه، فاز یک، بلوار شهید دنیامالی، میدان امام خمینی، بین شقایق هشتم و نهم فروشگاه سیسمونی نوزاد هدیناز

سوالات خود را با کارشناسان هدیناز مطرح کنید.

021-65520166