درباره ما

فروشگاه سیسمونی نوزاد هدیناز

فروشگاه هدیناز فعالیت خود را در سال ۱۳۸۸ به صورت فیزیکی و به طور رسمی با مدیریت آقای بختیار روح نواز آغاز کرده و در طول مدت فعالیت ۱۰ ساله خود، به خوبی و با درایت کامل نیاز مشتریان خود را شناسایی کرده و در راستای پاسخگویی به آن‌ها تلاش کرده است.
درطول مدت این دهه نیاز ضروری شما مادران عزیز را به انواع و اقسام اجناس سیسمونی از قبیل وسایل حمام وسایل بهداشتی، البسه، اسباب بازی و موارد دیگر را جمع اوری کرده‌ایم و در راستای برطرف کردن نیاز شما، محصولات خود را به بهترین شکل ممکن عرضه نموده‌ایم.

فروشگاه سیسمونی نوزاد هدیناز

فروشگاه سیسمونی نوزاد هدیناز

 

فروشگاه اینترنتی هدیناز

درجهان امروز همه ما ناگزیر به استفاده از تکنولوژی و ابزارهای مدرن هستیم؛ یکی از مدرنترین جنبه‌های ترقی علم امروز مربوط به زمینه‌های دانش رایانه‌ای و الکترونیک است، که امروزه بسیار خود نمایی می‌کند. در واقع مادرها با استفاده از تکنولوژی می‌توانند از آخرین اتفاقات علمی و صنعتی جهان مطلع شوند، بی انکه از امور و وظایف خود باز بمانند.
در ایران عزیز ما هم، همانند کشورهای دیگر چند سالیست که شرکت‌ها و اپراتورهای مخابراتی می‌کوشند تا با استفاده از به روزترین و برترین تجهیزات  جهان، بستری مناسب برای دسترسی آسان به اینترنت را فراهم آورند؛ و همین موضوع مهم زمینه ساز ساخت طرح و پیاده سازی فروشگاه‌های اینترنتی از جمله فروشگاه اینترنتی سیسمونی نوزاد هدیناز شده است. فروشگاه اینترنتی هدیناز در سال ۱۳۹۸ تاسیس شده است و از آن هنگام به صورت بی‌وقفه مشغول خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی است.
از سویی دیگر در شرایط کنونی در شهرهای پرچمعیتی همچون تهران باید از ترددهای غیر ضروری پرهیز کرد. در نتیجه با این وضعیت موجود فروشگاه آنلاین هدیناز در حال تلاش است تا در کوتاه ترین زمان ممکن، با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیت عالی اجناس مورد نیاز برای شما مادران و نوزادان عزیزتان فراهم کند.تا در راستای سندهای پیشرفت ملی قدمی کوچک برداشته باشد و هم مادران و پدران محترم کشور عزیزمان را از خروج از منزل و ترددهای بیهوده طاقت فرسا و ترافیک های سنگین شهری بی نیاز کند.

بر این اساس کوشیده‌ایم تا همه اقلام مورد نیاز نوزادان و کودکان را شناسایی و معتبرترین برندهای موجود را طبقه بندی کرده و در اسرع وقت در دسترس والدین محترم بخصوص مادران قرار خواهیم داد. هر قدر مادران عزیز از آرامش بیشتری برخوردار شوند به تناسب آن محیط منزل شرایط مطلوب‌تری برای خانواده خواهد داشت و توجه بیشتری را به عزیزان دلبند خود ارائه خواهند داد.

لازم به ذکر است که بیان کنیم هم دسترسی به سایت ما به سهولت و سادگی ممکن است و هم به سبب تنوع بالا و قیمت مناسب امکان برگزیدن بهترین کالاهای مورد نیاز را برای شما فراهم نموده‌ایم.

فروشگاه خرید سیسمونی نوزاد هدیناز

خرید آسان سیسمونی نوزاد، وسایل دوران بارداری و اسباب بازی کودک را با هدیناز تجربه کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد ساماندهی رسانه برخط
نماد ساماندهی رسانه برخط

آدرس

اندیشه، بلوار شهید دنیامالی، میدان امام خمینی، بین شقایق هشتم و نهم فروشگاه سیسمونی نوزاد هدیناز

سوالات خود را با کارشناسان هدیناز مطرح کنید.

021-66520166