درباره ما

فروشگاه سیسمونی نوزاد هدیناز

فروشگاه هدیناز فعالیت خود را در سال ۱۳۸۸ به صورت فیزیکی و به طور رسمی با مدیریت آقای بختیار روح نواز آغاز کرده و در طول مدت فعالیت ۱۰ ساله خود، به خوبی و با درایت کامل نیاز مشتریان خود را شناسایی کرده و در راستای پاسخگویی به آن‌ها تلاش کرده است.
درطول مدت این دهه نیاز ضروری شما مادران عزیز را به انواع و اقسام اجناس سیسمونی از قبیل وسایل حمام وسایل بهداشتی، البسه، اسباب بازی و موارد دیگر را جمع اوری کرده‌ایم و در راستای برطرف کردن نیاز شما، محصولات خود را به بهترین شکل ممکن عرضه نموده‌ایم.

فروشگاه سیسمونی نوزاد هدیناز

فروشگاه سیسمونی نوزاد هدیناز

 

فروشگاه اینترنتی هدیناز

در جهان امروز همه ما ناگزیر به استفاده از تکنولوژی و ابزارهای مدرن هستیم. یکی از مدرن ترین جنبه‌ های ترقی علم امروز مربوط به زمینه‌های دانش رایانه‌ای و الکترونیک است، که امروزه بسیار خود نمایی می‌کند. در واقع مادران با استفاده از تکنولوژی می‌توانند از آخرین اتفاقات علمی و صنعتی جهان مطلع شوند، بی آنکه از امور و وظایف خود باز بمانند.
در ایران عزیز ما نیز، همانند کشورهای دیگر چند سالیست که شرکت ‌ها و اپراتورهای مخابراتی می‌کوشند تا با استفاده از به روز ترین و برترین تجهیزات  جهان، بستری مناسب برای دسترسی آسان به اینترنت را فراهم آورند. همین موضوع مهم زمینه ساز ساخت طرح و پیاده سازی فروشگاه‌های اینترنتی از جمله فروشگاه اینترنتی سیسمونی هدیناز شده است. فروشگاه اینترنتی سیسمونی هدیناز در سال ۱۳۹۸ تاسیس شده است و از آن هنگام به صورت بی‌وقفه مشغول خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی است.
در شرایطی که می بایست از ترددهای غیر ضروری در شهرهای پرچمعیتی همچون تهران پرهیز کرد، فروشگاه آنلاین هدیناز در حال تلاش است تا در کوتاه ترین زمان ممکن، با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیت عالی اجناس مورد نیاز برای والدین و نوزادان عزیز را فراهم کند.

بر این اساس کوشیده‌ایم تا همه اقلام مورد نیاز نوزادان و کودکان را شناسایی و معتبرترین برندهای موجود را طبقه بندی کرده و در اسرع وقت در دسترس والدین محترم به خصوص مادران قرار دهیم؛ زیرا هر قدر مادران عزیز از آرامش بیشتری برخوردار شوند، به تناسب آن محیط منزل شرایط مطلوب‌تری برای خانواده خواهد داشت.

هم اکنون فروشگاه اینترنتی سیسمونی هدیناز به صورت تمام وقت پاسخگوی نیاز شما مشتریان گرامی می باشد.

فروشگاه خرید سیسمونی نوزاد هدیناز

خرید آسان سیسمونی نوزاد، وسایل دوران بارداری و اسباب بازی کودک را با هدیناز تجربه کنید.

آدرس

استان تهران، اندیشه، فاز یک، بلوار شهید دنیامالی، میدان امام خمینی، ۱۰ متر داخل خیابان دهم شرقی، فروشگاه سیسمونی نوزاد هدیناز پلاک 79/2

سوالات خود را با کارشناسان هدیناز مطرح کنید.

021-65521957