علائم باداری

علائم باداری

علائم باداری:

لکه بینی و گرفتگی
پس از برداشتن ، تخم بارور شده خود را به دیواره رحم می چسباند. این می تواند یکی از اولین علائم بارداری باشد – لکه بینی و گاهی اوقات گرفتگی.

این خونریزی لانه گزینی نامیده می شود. این بیماری در هر جایی از شش تا ۱۲ روز پس از لقاح تخمک رخ می دهد.

گرفتگی شباهت به گرفتگی قاعدگی دارد ، بنابراین برخی از خانمها برای شروع دوره خود ، آنها را اشتباه می گیرند و خونریزی می کنند. اما خونریزی و گرفتگی آن اندک است.

علاوه بر خونریزی ، یک زن ممکن است متوجه ترشحات سفید و شیری از واژن شود. این مربوط به ضخیم شدن دیواره های مهبل (واژن) است ، که تقریبا بلافاصله پس از برداشتن شروع می شود. افزایش رشد سلولهای مهبل (واژن) باعث ترشح می شود.

این ترشح ، که می تواند در طول بارداری ادامه یابد ، به طور معمول بی ضرر است و نیازی به درمان ندارد. اما اگر بوی بد مربوط به ترشح یا احساس سوزش و خارش وجود دارد ، به پزشک خود بگویید تا بتواند بررسی کند که آیا شما یک عفونت مخمر یا باکتریایی دارید.

تغییرات سینه
تغییرات پستان یکی دیگر از علائم اولیه بارداری است. سطح هورمون زن بعد از برداشت به سرعت تغییر می کند. به دلیل تغییرات ، ممکن است یک یا دو هفته بعد سینه های او متورم ، گلودرد یا سوزن شود. یا ممکن است احساس سنگین تر یا کاملتری داشته باشند یا احساس لمس کنندگی داشته باشند. همچنین ممکن است ناحیه اطراف نوک سینه ها ، موسوم به آئرولا تیره شود.

موارد دیگر می تواند باعث تغییر در پستان شود. اما اگر این تغییرات علائم اولیه بارداری است ، به خاطر داشته باشید که برای عادت کردن به سطح جدید هورمون ها ، چندین هفته طول می کشد. اما وقتی این کار انجام شود ، درد پستان باید تسکین یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه خرید سیسمونی نوزاد هدیناز

خرید آسان سیسمونی نوزاد، وسایل دوران بارداری و اسباب بازی کودک را با هدیناز تجربه کنید.

آدرس

استان تهران، اندیشه، فاز یک، بلوار شهید دنیامالی، میدان امام خمینی، بین شقایق هشتم و نهم فروشگاه سیسمونی نوزاد هدیناز

سوالات خود را با کارشناسان هدیناز مطرح کنید.

021-65520166