هفته سی و هفتم بارداری

هفته سی و هفتم بارداری

هفته سی و هفتم بارداری:

هنگامی که انتظار دارید ، آسان است که بتوانید پیگیری چند ماه بارداری خود را از دست دهید زیرا به این ترتیب شما در شمارش هفته ها بسیار متمرکز هستید. خوب ، ما در اینجا هستیم تا به شما بگوییم که به طور رسمی وارد هفته دوم نهمین ماه بارداری خود شده اید.

اتفاقاتی زیادی وجود دارد که در آنجا با کودک اتفاق می افتد و با آمادگی برای زایمان و زایمان تغییرات زیادی در بدن شما اتفاق می افتد.

کودک شما در هفته ۳۷ بارداری
کودک شما در ۳۷ هفته چقدر بزرگ است؟
متوسط ​​طول نوزاد در حاملگی ۳۷ هفته ۱۹٫۱ اینچ (۴۸٫۵ سانتی متر) است. وزن کودک احتمالاً ۶٫۳ پوند (۲٫۸ کیلوگرم) وزن دارد و در هر روز نصف اونس (۱۴ گرم) بسته بندی می کند.

به یاد دارید وقتی کوچک شما اندازه یک بذر خشخاش بود؟ شرط می بندم که او دیگر احساس خیلی کمی نمی کند! کودک اکنون به اندازه سر کاهو رومی است.

در ۳۷ هفته بارداری ، یک نوزاد اندازه یک سر کاهو رومیایی است
۳۷ هفته موقعیت کودک باردار
چه موقع سر کودک پایین می آید؟ این معمولاً بعد از ۲۶ هفته است. تا هفته ۳۷ ، کودک شما باید در این عمل سفالی قرار بگیرد. اگر او نیست ، باید در اسرع وقت با پزشک خود مشورت کنید.

شاید تعجب کنید که چگونه بگویید سر کودک پایین است یا نه. شما می توانید این کار را از طریق نقشه برداری شکم انجام دهید. این به شما اجازه می دهد تا بدانید که چگونه کودک در رحم شما قرار دارد.

هفته بارداری ۳۷ رشد جنین
در این مرحله ، کودک برای انجام لگد زدن و مشت زدن بسیار بزرگ است. به احتمال زیاد احساس شلوغی ، چرخش ، پیچ خوردگی و چرخش او را در آنجا می کند که در آنجا شلوغ تر شود. دیواره رحم شما همچنان در حال کشش است ، نازک تر می شود و اجازه می دهد نور بیشتری از بین برود (امیدوارم) شروع به تنظیم به یک برنامه منظم تر کند.

در حال حاضر ، کودک با استنشاق و بازدم مایع آمنیوتیک ، تنفس می کند. مغز و ریه ها به طور کامل رشد و نمو نمی کنند ، اگرچه اگر کودک در این هفته به دنیا بیاید ، احتمالاً همه چیز خوب است.

بدن شما در هفته ۳۷ بارداری
۳۷ هفته شکم باردار
“هنوز کودک افتاده است؟” در حالی که در نهمین ماه بارداری خود پیشرفت می کنید ، احتمالاً این سوال را زیاد می شنوید. این بدان معناست که سر کودک در انتظار زایمان به لگن شما رسیده است. هنگامی که این اتفاق می افتد ، این علامت آن است که شما ظرف چهار هفته آینده نوزاد را تحویل خواهید داد. شکم شما در واقع به نظر می رسد پایین پایین است.

اگر افت کرده اید ، ریه های شما به آسانی تسکین می یابد. متأسفانه مثانه شما قیمت آن را پرداخت می کند و در این مرحله ممکن است شما نیاز به مداوم لک بزنید. تمام این فشارها می تواند باعث ایجاد دردهای جدید دیگری نیز شود.

در این مرحله ، شما می خواهید روی آن کرم علامت کشش استفاده کنید ، زیرا در سه هفته آینده ، به احتمال زیاد ، با رشد سریع کودک وزن ، علائم و خطوط جدیدی را نشان می دهید.

زنان باردار که دارای تخته سفید هستند ، ۳۷ هفته برای کودک نوشته شده است
۳۷ هفته علائم بارداری
ممکن است در این مرحله از بارداری خود چیزهای زیادی را حس کنید. این همه با قلمرو همراه است. اینها برخی از علائمی است که ممکن است در هفته ۳۷ بارداری خود تجربه کنید.

ورم. کمی تورم در اندامها در این مرحله از بارداری طبیعی است. حتی ممکن است متوجه شوید که بینی شما بزرگتر به نظر می رسد!
حالت تهوع. حالت تهوع یک علامت شایع بارداری است که اغلب با سه ماهه اول همراه است ، اما چند هفته گذشته می تواند برخی از حساسیت های اساسی را به همراه داشته باشد! در صورت استفراغ با پزشک خود مشورت کنید تا از کمبود آب بدن جلوگیری کنید.
سوزش سر دل کودک به سرعت در حال رشد است و این بدان معناست که او احتمالاً به سیستم گوارشی شما فشار می آورد.
مشکل خواب. بسیاری از خانم ها در نهمین ماه خوابیدن با مشکل روبرو هستند. این که آیا مثانه ، کمر ، گاوهای گرفتگی یا ناراحتی عمومی شما را بیدار نگه می دارد ، کارهایی وجود دارد که می توانید برای ترغیب بهتر خواب انجام دهید. کافئین را کم کنید ، صبح ها آب خود را زیاد کنید و عصر را در نوشیدن کاهش دهید ، در طول روز ورزش سبک انجام دهید و در هنگام خواب یک بالش بدنی عالی برای پشتیبانی بدست آورید.
انقباضات. انقباضات Braxton-Hicks – یا “انقباضات تمرین” ممکن است در هنگام آماده شدن بدن برای تولد شایع تر باشد. انقباضات Braxton Hicks منجر به اتساع دهانه رحم نمی شود.
شکم شما احساس سستی می کند ، اما به احتمال زیاد طی یک یا دو دقیقه به خودی خود ، با تغییر وضعیت یا وقتی مثانه خود را خالی می کنید ، آرام می شوید.
لکه بینی هر چند وقت یکبار چند قطره خون – و خصوصاً بعد از رابطه جنسی – در این مرحله از بارداری طبیعی است. اگر بیش از چند قطره است ، با پزشک خود تماس بگیرید.
ترشحات واژن. ترشحات واژینال شما ممکن است تا حدی افزایش یابد که ممکن است شما نیاز به پوشیدن جوراب شلواری (لنت های بهداشتی) داشته باشید.
علائم کشش. این چند هفته اخیر بارداری واقعاً بدن شما را تحت فشار قرار می دهد – ممکن است پوست شما به عشق خاصی احتیاج داشته باشد ، بنابراین آن کرم علامت کششی را به طور آزادانه اعمال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه خرید سیسمونی نوزاد هدیناز

خرید آسان سیسمونی نوزاد، وسایل دوران بارداری و اسباب بازی کودک را با هدیناز تجربه کنید.

آدرس

استان تهران، اندیشه، فاز یک، بلوار شهید دنیامالی، میدان امام خمینی، بین شقایق هشتم و نهم فروشگاه سیسمونی نوزاد هدیناز

سوالات خود را با کارشناسان هدیناز مطرح کنید.

021-65520166