ورزش های دوران بارداری

ورزش های دوران بارداری

ورزش های دوران بارداری :

یک:شنا

به عنوان یک مادر بودن ، شما بر روی انجام هر کاری که می توانید برای داشتن یک کودک سالم متمرکز شوید. ورزش هم برای شما و هم برای خود خوب است. در حقیقت ، حرکت صحیح می تواند ناراحتی های شایع مانند کمردرد و مشکلات خواب را کاهش دهد. یکی از بهترین تمرینات شنا است. روی مفاصل ملایم است و مچ پا های متورم را تسکین می دهد. و شما مهم نیست که چقدر کودک شما چقدر بزرگ به اندازه یک توپ ساحلی احساس می کند. قبل از شروع یا ادامه ورزش در دوران بارداری با ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود مشورت کنید.

دو:یوگا

یوگا ماهیچه های اصلی را تقویت می کند ، درد کمر را کاهش می دهد و به شما در آرامش کمک می کند. و تحقیقات نشان می دهد که ممکن است کار کوتاه تر و راحت تر شود. یک کلاس قبل از تولد را امتحان کنید ، که نرم تر است و به آرامش توجه دارد – آمادگی خوبی برای زایمان. از “یوگا داغ” خودداری کنید و بعد از سه ماهه اول ، روی پشت خود دراز نکشید. اگر چیزی درست احساس نمی شود ، با یک متخصص تناسب اندام بررسی کنید.

سه:دوچرخه سواری داخل خانه بهترین ورزش در دوران بارداری

بار خود را از پاهای خود بلند کنید! دوچرخه سواری بر روی دوچرخه ثابت معمولاً حتی اگر تازه برنامه ورزشی را شروع می کنید بی خطر است. دوچرخه سواری راهی مناسب برای تقویت ضربان قلب شما بدون ایجاد فشار در مفاصل است. با بزرگ شدن شکم ، می توانید برای راحتی بیشتر میلگردها را بالا ببرید.

چهار:آموزش وزن

آموزش قدرت نور می تواند به شما کمک کند تا قبل و بعد از زایمان احساس تنفس کنید. اگر قبل از بارداری وزنه برداری می کردید ، احتمال دارد که به راحتی ادامه دهید. از وزنه های سنگین یا کارهای معمول در جایی که مجبور به تخت دراز کشیده اید ، خودداری کنید. اگر قبل از بارداری تمرین قدرت نمی کردید ، فعلاً تمرین دیگری را پیدا کنید.

از دیگر مطالب ما دیدن کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه خرید سیسمونی نوزاد هدیناز

خرید آسان سیسمونی نوزاد، وسایل دوران بارداری و اسباب بازی کودک را با هدیناز تجربه کنید.

آدرس

استان تهران، اندیشه، فاز یک، بلوار شهید دنیامالی، میدان امام خمینی، بین شقایق هشتم و نهم فروشگاه سیسمونی نوزاد هدیناز

سوالات خود را با کارشناسان هدیناز مطرح کنید.

021-65520166